درباره چاپ تیراژه

  • خانه
  • /
  • درباره چاپ تیراژه

مجتمع صنایع چاپ و بسته بندی تیراژه چاپ تبریز


مجتمع صنایع چاپ و بسته بندی تیراژه چاپ تبریز، با هدف نوآوری در صنعت چاپ و ارائه خدمات کلان و متنوع چاپی و تبلیغاتی در بهمن‌ماه سال ۸۹ در شهرک صنعتی شهید رجایی تبریز، توسط دکتر بیگی استاندار وقت و جمعی از مسئولین استان به بهره‌برداری رسید.

از جمله اهداف این مجتمع تقویت و توسعه زیر ساخت‌های صنعت چاپ بوده و این تحول در صنایع چاپ استان فقط با حمایت‌های دولت محترم، مسئولین استان و صاحبان صنایع مقدور خواهد بود.

با افتتاح فاز اول این مجتمع زمینه اشتغال بیش از ۵۰ نفر از نیروهای جوان و متخصص فراهم گردیده است.

میزان سرمایه گذاری در این طرح بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال بوده و در فاز نخست راه‌اندازی این مجتمع که در دهه فجر ۸۹ صورت گرفت، خدمات پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ از قبیل خط کامل چاپ دو ورقی ۱۰۰*۷۰ پنج‌رنگ، ۵۰*۷۰ چهاررنگ، دو رنگ و تک رنگ، خط کامل UV ، سلفون‌کش، برش، دایکات، طلاکوب، جعبه‌چسبان ۴ و ۶ نقطه و صحافی مجله راه‌اندازی شده است.

شرکت صنایع چاپ و بسته‌بندی تیراژه چاپ تبریز، هم‌اکنون به آدرس جدید خود واقع در تبریز، ابتدای جاده تبریز-تهران، میدان بسیج، جنب کارخانه اطلس‌پود انتقال یافته و از برنامه‌های آتی این مجتمع، انتقال دانش و فن‌آوری‌های نوین دنیا در صنعت چاپ و توسعه و گسترش خطوط چاپ، پیش از چاپ و پس از چاپ مورد نیاز صاحبان صنایع می‌باشد.

1
× پشتیبانی در واتس اپ!